Wakacyjne kursy językowe – Lublin

Nauka języka obcego niezależnie od wieku, niezależnie od czasu, motywacji i poziomu zaawansowania. W szkole językowej Efekt podchodzimy indywidualnie do każdego z Was, a testy kwalifikacyjne służą nam po by, optymalnie dostosować naszą metodę nauczania do preferencji i możliwości słuchaczy.

Pragniemy również dowiedzieć się, co stanowi dla Was barierę, niepozwalającą na komunikację w języku obcym, ponieważ naszym priorytetem jest pomoc w pozbyciu się przeszkód utrudniających naukę języka obcego.

Metoda bezpośrednia, jaką stosujemy, pozwala przełamać wszelkie ograniczenia mentalne, jak lęk, nieśmiałość, czy niepewność. Chcemy też pomóc Wam pozbyć się najczęstszej występującego dziś problemu, jakim jest czas. Z tego względu w ofercie szkoły językowej Efekt znalazły się wakacyjne kursy językowe.

Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest letnia energia i witalność, które niewątpliwie ułatwiają przyswajanie wiedzy i naukę języka obcego. Zapraszamy zatem na wakacyjne kursy językowe w Lublinie.

Nauka w Efekcie – dlaczego warto?

W naszej szkole nie wiążą Was żadne umowy, ponieważ pragniemy, by naszych słuchaczy wiązała z nami przede wszystkim ich własna satysfakcja, poparta efektami w nauce języka obcego. Te zaś osiągamy dzięki metodzie, którą stosujemy.

Naszą szkołę wyróżnia metoda bezpośrednia, za pomocą której prowadzimy kursy językowe w Lublinie. Podstawowym założeniem metody bezpośredniej jest nacisk na komunikację, czyli bezpośredni kontakt z żywym i codziennym językiem. W praktyce oznacza to dużą interakcję i intensywność dialogu w języku obcym. Podczas zajęć minimalizujemy użycie języka ojczystego prowadząc rozmowy prawie wyłącznie w języku obcym. Zabieg ten ma na celu pomoc słuchaczom w wykształceniu pożądanych odruchów i nawyków językowych, a przede wszystkim bezstresowego i naturalnego przejścia na myślenie w języku obcym.

Skuteczność naszego systemu opiera się głównie na praktyce, czyli słuchaniu i mówieniu. Zadaniem lektora jest prowadzenie ze słuchaczami kontrolowanego dialogu na podstawie wprowadzonego wcześniej słownictwa i gramatyki. Najważniejsze jest jednak to, że wszelkie zwroty, informacje, instrukcje i pytania przekazywane w języku obcym są zawsze poparte kontekstem i gestami. Dzięki temu język obcy, nawet z minimalną znajomością słownictwa, staje się w krótkim czasie zrozumiały.

Dlaczego wakacyjne kursy językowe?

Niezależnie od pory roku staramy się, by nasza szkoła była miejscem otwartych ludzi, gdzie dobra zabawa, serdeczność i zaufanie pozwalają na bezstresowe przyswajanie języka obcego. Wyznajemy zasadę, że efektywnie uczymy się jedynie wówczas, gdy robimy to w życzliwej i przyjaznej atmosferze. A tę tworzą zarówno nasi lektorzy, jak i słuchacze.

Czas wakacji zaś sprzyja dobremu nastrojowi, dlatego zapraszamy na wakacyjne kursy językowe każdego, kto pragnie rozpocząć naukę nowego języka bądź rozwinąć posiadane już umiejętności. Przekonajcie się z nami, że połączenie przyjemnego z pożytecznym, to nie tylko hasło, a coś, co można wspólnie osiągnąć ucząc się języka obcego.

Oferta kursów językowych

Najważniejsze są dla nas Wasze oczekiwania i potrzeby. Z tego względu stawiamy na kompleksowość oferty oraz fachowość i kwalifikacje lektorów. Oferujemy naukę różnych języków na każdym poziomie zaawansowania. Znajdziecie u nas atrakcyjną ofertę nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz francuskiego. Przygotowujemy także do certyfikatów typu CAE, CPE czy FCE. Posiadamy również specjalną propozycję dla maturzystów oraz dzieci w wieku szkolnym.

Pragniemy, by nauka języka obcego była procesem przyjaznym i bezstresowym. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego słuchacza. Z tego względu dostosowujemy metodę bezpośrednią do jego potrzeb. Staramy się również odpowiednio dobierać lektora i grupę słuchaczy, by optymalne warunki oraz atmosfera pozwoliły na bezstresową, jak najbardziej skuteczną i łatwą naukę wybranego języka obcego.

Wakacyjne kursy językowe dla dzieci

Metoda bezpośrednia stosowana w szkole językowej Efekt sprawia, że nasz system nauczania języków obcych odbiega od zasad, jakie dzieci poznają w tradycyjnej szkole. Pracując z najmłodszymi, poprzez zabawę połączoną z interakcją językową, pokazujemy im, że język obcy służy do komunikacji w równym stopniu, co język polski.

Moment, w którym dzieci odkrywają ten fakt, przechodząc zupełnie naturalnie i mimowolnie na bezstresową komunikację i myślenie w języku obcym jest w naszej szkole wyznacznikiem efektywności, a dla najmłodszych staje się źródłem satysfakcji.

Podczas zajęć zapewniamy dzieciom takie warunki, aby proces uczenia języka obcego stanowił dla nich swoistą rozrywkę. Dzięki temu wakacyjne kursy językowe dla dzieci stają się przygodą zupełnie niekojarzącą się z obowiązkami.